3 : Utreise med Stena Lines ferje fra Oslo til Frederikshavn
De fleste turene har påstigning mellom Steinkjer og Trondheim.
Endelig rute, stoppesteder og klokkelsett bestemmes utifra påmelding. Eks. gammel E6 Stjørdal - Trondheim kjøres kun ved påstigninger der.
Se alltid på tilsendt faktura/brev.
Steinkjer jernbanestasjon | 06.45 |
Sparbu v/kroa | 06.55 |
Røra v/kroa & butikk | 07.00 |
Verdal jernbanestasjon | 07.15 |
Levanger jernbanestasjon | 07.30 |
Skogn, ved CoopExtra | 07.40 |
Åsen ved Coop Extra | 07.50 |
Skatval v/kirka | 08.05 |
Stjørdal v/Esso | 08.15 |
Hommelvik jernbanestasjon | 08.25 |
Vikhammer, kryss v/Senter | 08.35 |
Sirkus shopping | 08.55 |
Trondheim Sentralstasjon (p. 12) | 09.30 |
Klettkrysset, busslomme E39/E6 | 09.50 |
Melhus Skysstasjon | 09.55 |
Støren v/Circle K / Kro | 10.20 |
Berkåk, v/Shell sydgående | 11.00 |
Taverna Alvdal | 12.15 |
Vippetangen, v/Stena Lines terminal | 18.30 |
Se alltid på tilsendt faktura/brev.